Jesteś tutaj: Urząd Gminy Numery telefonów
Numery telefonów   Odsłuchaj
L.p. Stanowisko Telefon e-mail
1. Sekretariat 81 852 30 45 uscimow@lubelskie.pl
2. Wójt 81 852 30 01 wojt@uscimow.org.pl
3. Sekretarz 81 852 30 30 sekretarz@uscimow.org.pl
4. Skarbnik 81 852 30 15 finanse@uscimow.org.pl
5. Finanse 81 852 30 15 finanse@uscimow.org.pl
6. Księgowość 81 852 30 36 ksiegowosc@uscimow.org.pl
7. Podatki 81 852 31 13 podatki@uscimow.org.pl
8. Kultura i Promocja 81 852 30 26 promocja@uscimow.org.pl
9. Inwestycje / Gospodarka przestrzenna 81 852 30 26 inwestycje@uscimow.org.pl
10. Straż / Rolnictwo 81 852 30 25 straz@uscimow.org.pl
11. Informatyka / Obronność 81 852 30 25 oczkr@uscimow.org.pl
12. Urząd Stanu Cywilnego / Ochrona Środowiska 81 852 30 33 usc@uscimow.org.pl
13. Nieruchomości 81 852 30 36 nieruchomosci@uscimow.org.pl
14. Gospodarka Komunalna 81 852 30 63 komunalna@uscimow.org.pl