Jesteś na: Aktualności Charytatywna Aukcji Przedmiotów — Dar...

Aktualności

Baner ze strony
opublikowano: 05-12-2022

Charytatywna Aukcji Przedmiotów — Dar Serca za Dar Serca

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału, wraz z rodziną i przyjaciółmi, w tegorocznej „Charytatywnej Aukcji Przedmiotów — Dar Serca za Dar Serca”, organizowanej w ramach Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” pod patronatem Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki. „Aukcja” rozpocznie się o godz. 15.30 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ul. Spokojnej 4, w dniu 9 grudnia br.

Ci z Państwa którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w „Aukcji”, mogą dołączyć do licytacji za pośrednictwem linku Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę Dzięki aktywnemu uczestnictwu w „Aukcji” mamy możliwość wsparcia potrzebujących pomocy mieszkańców naszego regionu. W tym roku dary trafią również do uchodźców z Ukrainy.

Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za „Dary Serca” - przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m.in. cukru, mąki, ryżu, oleju, kasz, słodyczy, a także innych niezbędnych darów. Zaoferowane w trakcie licytacji produkty trafią do najbardziej potrzebujących, a informacje jak i gdzie przekazać dary, uzyskacie Państwo wysyłając emaila na adres: biuro@pdpz.pl lub dzwoniąc pod numer 508 048 229.

Każdy uczestnik „Aukcji” będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju.

Wszystkie wystawione przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali Błękitnej LUW w dniu „Aukcji”.

Wierzymy, że nasze wspólne zaangażowanie w Akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” sprawi, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla dzieci czasem radości i nadziei płynącej ze świadomości, że mają przyjaciół, na których mogą liczyć w potrzebie.

Będziemy wdzięczni za potwierdzenie udziału w „Aukcji” na adres: Biura Organizacyjnego Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” - biuro@pdpz.pl.

 

Z wyrazami szacunku
 
Red. Ewa Dados
Przewodnicząca Społecznego Komitetu Ogólnopolskiej Akcji PDPZ 2022
 
Lech Sprawka
Wojewoda Lubelski

 

 

 

 

Lublin, dn. 5 grudnia 2022 r.

Liczba wyświetleń: 179
Powrót