Jesteś na: Aktualności MISTRZOWIE AGRO Wielki plebiscyt...

Aktualności

Zdjęcie ściągnięte ze strony Kurier Lubelski
opublikowano: 29-03-2023

MISTRZOWIE AGRO Wielki plebiscyt sołecki i rolniczy rozpoczęty. Zgłoś swoich kandydatów do nagród

Po raz kolejny zostaną przyznane prestiżowe nagrody w największym plebiscycie wiejskim i rolniczym, który w naszym województwie prowadzi "Kurier Lubelski", a w całej Polsce inne dzienniki regionalne oraz serwis i magazyn "Strefa Agro". Zgłoś swoich kandydatów do wyróżnień. Na laureatów czekają zaszczytne tytuły i nagrody finansowe. Plebiscyt, który jest prowadzony pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, zakończy ogólnopolski finał i gala Mistrzów Agro, na której zostaną wręczone główne nagrody.

Plebiscyt Mistrzowie Agro to wielka akcja prezentująca w gazecie, w internecie i w mediach społecznościowych, życie polskiej wsi i jej mieszkańców, ich działania i sukcesy. To także doskonała okazja dla wiejskich społeczności, aby docenić tych, którzy kształtują ich codzienne życie - mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator akcji. - Z kolei dla uczestników akcji to okazja, aby zaprezentować swoje dokonania w skali województwa, a nawet całego kraju i zdobyć nagrody.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa - dodaje Katarzyna Niedzwiecka. - Jej partnerem został PKO Bank Polski, czyli największy bank nie tylko w Polsce, lecz także w Europie Środkowej.

 

Więcej informacji na stronie plebiscytu: 

https://kurierlubelski.pl/mistrzowie-agro-wielki-plebiscyt-solecki-i-rolniczy-rozpoczety-zglos-swoich-kandydatow-do-nagrod/ar/c15-17299439

 

Liczba wyświetleń: 158
Powrót