Jesteś na: Aktualności Ogólnopolski konkurs filmowy dla...

Aktualności

Kawałek plakatu
opublikowano: 25-09-2023

Ogólnopolski konkurs filmowy dla Młodzieży "Moja Wizja Zero – Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami w gospodarstwie rolnym”

Placówka Terenowa KRUS w Lubartowie przypomina, że z dniem 30 września b.r. upływa termin nadsyłania filmików konkursowych pod hasłem: „Moja Wizja Zero - Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami w gospodarstwie rolnym”. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne.

Ogólnopolski konkurs  filmowy dla Młodzieży "Moja Wizja Zero – Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami w gospodarstwie rolnym” 

 

Najważniejsze informacje: 

  • zadaniem konkursowym jest nagranie krótkiego filmu (od 30 s. do 2 min.) na temat  kampanii Wizji Zero  i co najmniej jednej    z jej siedmiu  Złotych Zasad,        ze szczególnym zwróceniem uwagi na bezpieczeństwo pracy    z niebezpiecznymi substancjami  w gospodarstwie rolnym. 
  • zgłaszając film należy go zapisać w pliku wideo w formacie AVI lub MPEG-4. Jakość i format pliku powinien umożliwiać odbiór filmu z urządzeń stacjonarnych i przenośnych (tablety, smartphony, SmartTV, itp.) 
  • zgłoszenie do udziału w konkursie polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego 
  • więcej w Regulaminie dostępnej na stronie www.gov.pl/krus w zakładce Moja Wizja Zero.

 

Liczba wyświetleń: 206
Powrót