Jesteś na: Aktualności Wystartował wakacyjny konkurs dla...

Aktualności

Baner zapowiadający konkurs wakacyjny dla jednostek, z grafiką hełmu strażackiego, słonecznika oraz symbolem recyklingu.
opublikowano: 26-06-2024

Wystartował wakacyjny konkurs dla jednostek OSP na straży środowiska

W czerwcu br. ruszył "Wakacyjny Konkurs" dla jednostek będących w projekcie "OSP na Straży Środowiska"! Do wygrania są atrakcyjne nagrody m.in.: defibrylator AED z funkcją treningową, ubrania bojowe oraz nowoczesne hełmy. Nie przegapcie tej szansy! Zgłaszajcie się i korzystajcie z możliwości, jakie daje udział w ogólnopolskiej akcji "OSP na Straży Środowiska"

MB MISTRZOWIE RECYCLINGU

Ale to nie wszystko! Jako uczestnicy projektu możecie również przystąpić do programu lojalnościowego "MB Mistrzowie Recyclingu" i zdobywać atrakcyjne nagrody za przekazywane materiały do recyklingu.

STRAŻACY OTRZYMALI OK. 3 MLN ZŁ

Dzięki zbiórkom elektrycznych śmieci i tekstyliów w całym kraju, nasi strażacy otrzymali już około 3 miliony złotych! Pozyskane, dodatkowe środki przeznaczyli na doposażenie swoich jednostek. To niesamowite wsparcie, które realnie wpływa na poprawę bezpieczeństwa i efektywności działań OSP oraz podległych im MDP. 

DOŁĄCZCIE DO „OSP NA STRAŻY ŚRODOWISKA” I WSPÓLNIE PRACUJMY NA RZECZ OCHRONY ŚRODOWISKA ORAZ WSPARCIA NASZYCH JEDNOSTEK STRAŻACKICH.

JEST JUŻ PONAD 1 000 JEDNOSTEK OSP W PROJEKCIE

Liczba wyświetleń: 297
Powrót