Jesteś na: Aktualności Konkurs dla KGW - startujemy!

Aktualności

Plakat konkursu plastycznego "Ekologia źródłem życia" dla uczniów klas 1-8 szkół podstawowych. Zachęca do przygotowania pracy na temat dbania o środowisko. Termin zgłoszeń: do 13 czerwca 2023.
opublikowano: 11-06-2025

Konkurs dla KGW - startujemy!

Szanowni Państwo, już po raz trzeci na Placu Sanguszków przed Starostwem Powiatowym w Lubartowie odbędzie się /ekoPiknik Lubartowski – Dobre, bo nasze!/,

wydarzenie pełne smaku tradycyjnych, ekologicznych potraw i produktów z lokalnych gospodarstw oraz ludowej muzyki. Przygotowujemy dla Państwa i Państwa rodzin moc atrakcji bezpłatne dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, lody, gry i zabawy, a także ciekawe warsztaty i niespodzianki! Podczas tegorocznej imprezy jury konkursowe wyłoni najpyszniejsze, najciekawiej podane i najbardziej wyróżniające się ciasto drożdżowe, które w naszych domach gości szczególnie latem w najróżniejszych konfiguracjach.

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu lubartowskiego do udziału w konkursie kulinarnym na „Najsmaczniejsze
lubartowskie ciasto drożdżowe”. Na zwycięskie Koła czekają nagrody pieniężne. W załączeniu  Regulamin konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Wydarzenie jest organizowane we współpracy Starostwa Powiatowego w Lubartowie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie oraz Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Powiatu Lubartowskiego.

Przypominamy, że uczniowie szkół podstawowych mogą wziąć udział w konkursie plastycznym.  Ostatni dzwonek na zgłoszenie!

Pozdrawiam i do zobaczenia na ekoPikniku!

https://www.facebook.com/PowiatLubartowskiSerwisInformacyjny/

https://www.youtube.com/channel/UCllYq1WN-fiOI4YnAjfNT9A

 

Plakat konkursu plastycznego "Ekologia źródłem życia" dla uczniów klas I-VIII. Zachęta do przygotowania pracy o ochronie środowiska. Termin zgłoszeń: do 13 czerwca 2025. Informacje i nagrody na dole plakatu.
Liczba wyświetleń: 227
Powrót