Jesteś na: Aktualności PODZIĘKOWANIA

Aktualności

PODZIĘKOWANIA
opublikowano: 03-10-2019

PODZIĘKOWANIA

Piękna uroczystość odsłonięcia Pomnika „Sybiraków” już za nami. Dziękujemy z całego serca osobom, które swoją pracą przyczyniły się do tego, że dzień ten wyglądał tak wyjątkowo.

W pierwszej kolejności dziękujemy Księdzu Proboszczowi Kanonikowi doktorowi Jerzemu Grochowskiemu za dar Mszy Świętej, ufundowanie krzyża, który znajduje się na pomniku, obecność na uroczystości i wszelkie cenne uwagi i rady.
        
Księdzu Kanonikowi Andrzejowi Duklewskiemu za wzruszającą homilię i poświęcenie pomnika, pomoc w tłumaczeniu dokumentów i duchowe wsparcie naszej inicjatywy.
        
Pani Wójt Elizie Smoleń za umożliwienie budowy pomnika, wsparcie organizacyjne i finansowe.
        
Dziękujemy również pracownikom administracji za pomoc przy dokumentacji, projektach i sprawach organizacyjnych, w szczególności Panu Piotrowi Kołodziejowi, Panu Markowi Czubackiemu i Pani Ewelinie Musiej.
        
Kierownikowi Pani Karolinie Lepucie i pracownikom Gospodarki Komunalnej.
        
Ochotniczej Straży Pożarnej z Uścimowa i Głębokiego za pomoc i obecność ze sztandarem.
        
Orkiestrze Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej z Ostrowa Lubelskiego i Męskiemu Zespołowi Śpiewaczemu Pojezierze za uświetnienie uroczystości i oprawę muzyczną podczas mszy świętej.
        
Młodzieży szkolnej ze szkoły podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Starym Uścimowie pod przewodnictwem Pani Agnieszki Matyjaszczyk oraz uczniom ze Szkoły Podstawowej w Nowej Jedlance pod kierownictwem Pani Małgorzaty Czech za piękną część artystyczną.
        
Pani Paulinie Mazurek i Zespołowi z Gminnego Centrum Kultury w Ziółkowie za subtelnie dobrane i wzruszające wykonanie pieśni patriotycznych.
        
Panu Dyrektorowi Adamowi Tusińskiemu za profesjonalne prowadzenie uroczystości i pracownikom szkoły za przygotowanie sali.
        
Pani Annie Kowalczyk za wszelką pomoc oraz przygotowanie ulotki.
        
Pani Marzenie Romańczuk za opracowanie i przygotowanie wystawy.
        
Pani Magdzie Haraszczuk za przygotowanie folderu, za zaangażowanie i pomoc w zbieraniu materiałów i przygotowaniu uroczystości.
        
Paniom Teresie Sidor i Agnieszce Radko za pomoc w dekoracji kościoła.
        
Pani Józefie Werduch, Lilce Werduch i Karolinie Wodnickiej za szczególne zaangażowanie, poświęcony czas, włożoną pracę i serce.
        
Panu Andrzejowi Romańczukowi za wykonanie pomnika i patriotyczne podejście do realizowanego zadania
        
Członkom Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Uścimowskiej i innym osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do uświetnienia uroczystości odsłonięcia pomnika.
        
Szczególnie dziękuję mojemu mężowi Piotrowi za serce, pracę i czas poświęcony w przygotowanie procesu budowy pomnika i uroczystości odsłonięcia.
 
 
Prezes Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Uścimowskiej
Jolanta Zbierska
Liczba wyświetleń: 1062
Powrót